Stolni tenis: Mauro Orbanić viceprvak 34. Kupa Grada Rijeke !

stk
08.05.2017. 08:37; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Mauro Orbanić viceprvak 34. Kupa Grada Rijeke !

Sjajne vjesti nam stižu sa današnjeg 34. Kupa Grada Rijeke koji je okupio preko 160 stolnotenisača i stolnotenisačica iz većine Hrvatskih klubova.
Mauro Orbanić, član Kanfanara osvojio je sjajno 2. mjesto u konkurenciji mlađih kadeta. Ne treba biti neskroman i reći da je Mauro došao na turnir kao 63. rangirani mlađi kadet Hrvatske, no krenimo redom.
Grupu je završio sa dvje pobjede da bi u 1/16 finala sa 3-1 pobjedio Kukolja Viktora (Var), u 1/8 finala pobjedio je sa 3-0 Zidarić Dina (Pul) i onda fantastično ¼ finale gdje „pada“ prvi nositelj turnira Vincek Simon (Mgk), u polufinalu je Mauro nadvisio samog sebe i pobjedio i trećeg nositelja turnira Stočko Mateja (Var) sa 3-0.  U finalu je izgubio od Martinec Hrvoja sa 3-0 (Zab).
Veliki i ljep rezultat ovog mladog igrača Kanfanara.
Lukas Orbanić osvojio je nove bodove dok to nije pošlo za rukom Luki Pamiću.
Trener Jakovetić nije krio zadovostvo prikazanom igrom i zalaganjem svojih igrača koje slijedećeg vikenda čeka 4.Otvoreni turnir Istarske županije koji se održava u Umagu.