02.12.2012. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Karlo Johanes Antolović (Sv.Lovreč) i Mija Radosavljević (Višnjan) mlađekadetski prvaci regije

U nedjelju 02.12.2012. godine u Vrsaru je  u sportskoj dvorani Osnovne škole „Vladimir Nazor" u organizaciji stolnoteniskog kluba Vrsar održano pojedinačno prvenstvo Primorsko-istarsko- goranske regije za mlađe kadete i mlađe kadetkinje.
Turnir je okupio preko 30 stolnotenisača i stolnotenisačica iz klubova Umaga, otoka Krka, Višnjana, Poreča, Tara, Kaštelira, Novigrada, Nove Vasi, Svetog Lovreča i Vrsara.
U konkurenciji mlađih kadeta prvo mjesto osvojio je Karlo Johanes Antolović (Sv.Lovreč). Antolović je bio bolji u polufinalnom dvoboju protiv Špehar Leonarda (Malinska) kojeg je pobjedio sa 3-1.U drugom polufinalnom dvoboju Ivan Glavočević (Sv.Lovreč) nadvisio je Bogović Nikolu (Malinska) sa 3-0. U finalnom meču Antolović je pobjedio Glavočevića sa 3-0.
Poredak:
1. mjesto Antolović Johanes Karlo (Sveti Lovreč)
2. mjesto Glavočević Ivan (Sveti Lovreč)
3. mjesto Šplehar Leonardo (Malinska Dubešnica)

U kategoriji mlađih kadetkinja malo iznenađenje napravila je Mija Radosavljević (Višnjan) koja je u finalnom meču bila bolja sa 3-1 od prve nositeljice Marije Aščić ( Bambi-Kaštelir) . U borbi za treće mjesto Gaćina Glorija (Vrsar) pobjedila je Laru Zgrablić (Sv.Lovreč) sa 3-0.
Poredak :
1. mjesto Radosavljević Mija (Višnjan)
2. mjesto Aščić Marija (Bambi)
3. mjesto Gaćina Glorija (Vrsar)

Na turniru su proglašeni i najmlađi učesnici turnira rođeni 2004.godine a to su Mofardin Alisa i Kazalac Linda (obje Vrsar) i Noah Čančar (Višnjan) i Plantak Dino (Vrsar).