Stolni tenis: Antolović Johannes Karlo treći u Krapini

KRAPINA 07.03.15 010
09.03.2015. 11:20; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Antolović Johannes Karlo treći u Krapini

Proteklog vikenda 07.-08.03.2015. godine u Krapini je održan 4. Hsts-ov turnir “Reno Vinek” koji je okupio preko 290 stolnotenisača i stolnotenisačica iz većine Hrvatskih klubova.

I proteklog vikenda mlađi kadet Svetog Lovreča Antolović Johannes Karlo bio je sjajan te je osvojio 3.mjesto u konkurenciji mlađih kadeta.

Antolović je grupu završio sa tri pobjede da bi u 1/16 finala bio bolji od Javor Karla (Velika Gorica) pobjedom od 3-0. U 1/8 finala Karlo je nadvisio Milak Leona iz Drave Žabnika sa 3-0. Četvrfinale protiv Hrelec Nina iz Varaždina Antolović je lako riješio u svoju korist rezultatom 3-1. Polufinalni dvoboj Antoloviću je donio “starog” znanca Lovru Zovka iz Zagreba od kojeg je izgubio sa 3-0. Interesantno je da je Antolović na sva četiri “Reno Vineka” osvojio treća mjesta.
Luka Švaganović i Antonio Radojković (Sveti Lovreč) također su sjajnim igrama ostvarili zadani plan i svoje natjecanje završili u 1/8 finala . Sva trojica Lovrečana osigurali su završni Masters “Reno Vineka” koji se održava 28.-29.03.2015. u Puli.

U konkurenciji kadeta Antolović Johannes Karlo također je bio na domak iznenađenja jer je nakon tri pobjede u grupi te pobjedom u 1/16 finala nad Šplehar Leonardom (Malinska) od 3-0 i Frančec Karlom iz Zaboka u 1/8 finala također 3-0 zaustavljen u 1/4 finalu od drugog nositelja turnira Dražić Dominika iz Osijeka sa 3-1, a koliko je bio blizu polufinala govori da su svi setovi završeni u fiksu.
Luka Švaganović je zaustavljen u 1/16 finala dok je nove bodove osvojio i Radojković Antonio.

Sljedećeg vikenda 15.03.2015.godine u Svetom Lovreču održati će kvalifikacijsko ekipno za PH u konkurenciji mlađih kadeta-kinja i juniora-ki.