Šoškić i Tomić za novo gostujuće slavlje – NK Vrbovec-NK Jadran 0:2 (0:1)

19.11.2016. 20:15; ; Početna / Sport i rekreacija / Šoškić i Tomić za novo gostujuće slavlje – NK Vrbovec-NK Jadran 0:2 (0:1)
2016-11-19_20h14_48

Ponovno su Porečani nadomak gornje polovice Treće HNL Zapad. Danas su borbenim pristupom i discipliniranim odnosom u obrambenom dijelu osvojili zlata vrijedna tri boda u Vrbovcu.

U vodstvo su stigli u 34. minuti kada Enis Šoškić prolazi igrača u gostujućem šesnaestercu i pronalazi Davida Dujanića kojem nije bilo teško iz blizine poslati loptu u mrežu.

Točku na „i“ gosti su stavili u 58. minuti. Danas za goste nezadrživi Šoškić ponovno je izbjegao pažnji domaće obrane, samo što su ga ovaj put uspjeli srušiti. Sudac Jurešić opravdano je dosudio jedanaesterac, a Goran Tomić bio je siguran realizator za 0:2.