Valfresco Uskrs S

Rukomet : PPD Zagreb rutinski kroz Poreč – POREČ – PPD ZAGREB 22:33 (9:16)

28.04.2019. 12:26; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet : PPD Zagreb rutinski kroz Poreč – POREČ – PPD ZAGREB 22:33 (9:16)
Ivan-Sršen-SEHA-Gazprom-758x380

Rukometaši PPD Zagreba jučer su upisali šestu pobjedu u isto toliko kola Lige za prvaka. Na gostovanju u Poreču lako su savladali istoimenog domaćina rezultatom 22:33.

Od samog početka gledali smo igru mačke i miša. Već na polovici prvog poluvremena kada je Sršen zabio za 4:8 bilo je jasno u kojem smjeru ide ovaj susret. Svakim minutom prednost Zagrebaša je rasla, a na odmor odlaze s ugodnih 9:16.

U nastavku momčad Branka Tamše igrala je onoliko koliko je i bilo potrebno za ležernu završnicu i novu sigurnu pobjedu. Domaći su najmanji minus u nastavku imali u 46. minuti, kada je razlika bila identična onoj na poluvremenu, na semaforu je svijetlilo 17:24.

Konačni rezultat ipak je nešto nepovoljniji za Porečene, a glasi 22:33 za Zagreb. Najefikasniji kod Poreča bio je Tim Thoss s pet golova, za što mu je trebalo dvostruko više udaraca na gol Zagreba. Kod gostiju je Ivan Sršen pogodio čak osam puta.