Rukomet: Porečani nadigrali Vinkovčane POREČ-SPAČVA 32:25 (18:12)

IMG-20191110-WA0031
10.11.2019. 21:30; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Porečani nadigrali Vinkovčane POREČ-SPAČVA 32:25 (18:12)

Sinoć je prva ekipa RK Poreča u Velom Joži odigrala utakmicu 7. kola Paket 24 Premijer lige protiv ekipe RK Spačve iz Vinkovaca, te zabilježila uvjerljivu pobjedu 32:25 i upisala dva jako bitna boda u ljestvicu Paket 24 Premijer lige.

Prvo poluvrijeme krenulo je  izjednačeno, do 12. minute i rezultata 6:6, kada se Porečani bude, i sa tri vezana pogotka odlaze na 9:6 u 17. minuti, a do kraja poluvremena se ta prednost udvostručila, pa se na odmor odlazi kod rezultata 18:12 u korist porečkih rukometaša.

U drugom poluvremenu Đankovićevi rukometaši su u dva navrata imali čak +11 na semaforu, pa su šansu dobili i mladi igrači RK Poreča, a susret je završio uvjerljivom pobjedom 32:25.

U domaćim redovima Ivan Filipović i Luka Moslavac zatresli su vinkovačku mrežu 8 puta sa samo jednom loptom više potrošenom, dok su Filip Perić sa 5 i Tim Thoss sa 4 pogotka bili nepogrešivi.

Kod gostiju su Karlo Vašarević i Marko Vignjević zabili 5 pogodaka, a pratio ih je Rene Mihaljević sa 4 lopte u mreži Porečana.