75439460_10217588780368702_4640727230073274368_o
10.11.2019. 21:25; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečke rukometašice ostvarile su i svoju treću pobjedu u HRL zapad, Mlađe kadetkinje ostvarile su još jednu rutinsku pobjedu

Bilo je uživanje danas gledati naše mlade rukometašice u nadmetanju protiv iskusnijih gošći, osim početne nervoze i prvog gola u 5. minuti susreta sve drugo je bilo na strani naših cura.

Nije bilo rezultatske neizvjesnosti zbog odlične igre cijele ekipe, dobrih odbrana, brzih kontri i raznovrsnost u napadačkim akcijama donijele su konačnih 9. golova razlike na kraju susreta.

Izuzetno raspoložena danas je bila Sara Brajković sa svojih osam postignutih zgoditaka predvodila je ekipu Poreča. Čestitke svim igračicama na fer i korektnoj igri.

Poreč, sportska dvorana “Finida” 3. HRL zapad, 5. kolo

ŽRK Poreč – RK Pazin  32:23 (16:9)

• ŽRK Poreč: Šolar, Hutinski, Brajković 8, Milotić, Ivančić 6, Picco 7, Matošević 1, Pilat 1, Mandić 4, Pušić 2, Zgrablić, Prgić 3.
  • Trener Goran Rajković.
  • RK Pazin: Šišović, Žužić 1, Močibob 10, Lanča 9, Franković, Otočan 1, Šterpin, Piletić, Jugovac 2,  Bulić.
  • Trener: Matija Benčić
  • Sedemerci: Poreč 1/2, Buzet 5/8
  • Isključenja: Poreč 2 minute, Buzet 2 minute

Mlađe kadetkinje ostvarile su još jednu rutinsku pobjedu u županijskoj ligi.

Bilo je nešto izjednačenija igra u prvom poluvremenu, ali je drugi dio utakmice u potpunosti pripao je našim rukometašicama.

U današnjoj utakmicu najistaknutija u našim redovima je bila Vita Ivančić sa sedam zgoditaka.