Porečke ritmičke gimnastičarke osvojile 7 medalja na Županijskom prvenstvu u ritmičkoj gimnastici

1a06e5b0-1c69-44b0-9cfc-ac9fce21c87f (002)
28.10.2021. 12:11; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečke ritmičke gimnastičarke osvojile 7 medalja na Županijskom prvenstvu u ritmičkoj gimnastici

U utorak 26.10.2021. je u dvorani Intersport u Zelenoj laguni održano Župananijsko prvenstvo u rimtičkoj gimnastici koje je ujedno i kvalifikacijsko natjecanje za Završnicu kupa Hrvatske.

Porečanke su pod vodstvom trenerica Natalije Tvrtković i Ane Vukoje  osvojile ukupno 7 medalja.

U kategoriji mini Gala Velenik je osvojila 3. mjesto, a Paola Puškarić 4. mjesto.
U kategoriji mlađih kadetkinja Umma Ramadani je osvojila 2. mjesto, Olja Trbović 3. mjesto, Rita Gulić 4. mjesto te Luana Milotić 6. mjesto.
U kategoriji kadetkinja Mia Tubaković je osvojila 1. mjesto, Lara Cramer 2. mjesto, Marie Lou Čugalj 3. mjesto te Lea Jugovac 5. mjesto.
U kategoriji juniorki Ana Cvitković je osvojila 1. mjesto.

Dobrim rezultatima su se sve takmičarke  kluba kvalificirale u Završnicu kupa Hrvatske koja ih očekuje već  iduće subote 6. studenog u Vrsaru.