Nova sjajna pobjeda Đankovićevih rukometaša: RK Poreč-RK Dubrava 29:26 (16:10)

16.10.2016. 00:18; ; Početna / Sport i rekreacija / Nova sjajna pobjeda Đankovićevih rukometaša: RK Poreč-RK Dubrava 29:26 (16:10)
2016-10-16_00h06_06

Furioznih 12 minuta domaćina, od devete do 22. minute, rješilo je danas utakmicu u Poreču. Naime, serijom od 7:0 pobjegli su Dubravašima i kasnije nisu dozvolili nikakav preokret.

Sada je valjda i najvećim pesimistima u Poreču jasno da je Đanković stvorio momčad koja može biti glavni favorit za prvo mjesto u prvom dijelu sezonu.

Nova sjajna predstava porečkog kolektiva koji je u nastavka imao i sedam pogodaka prednosti pa Dubravaši mogu biti i zadovoljni sa časnim porazom.

Moreno Car je ponovno briljirao, ovog puta sa 16 obrana (39%), a odličan je bio i Petar Medić sa devet pogodaka i četiri promašaja. Povratnik na parket Matija Perajica sudjelovao je sa četiri pogotka, a Vedran Mataija je na tri pogotka, bez promašaja, nadodao i šest asistencija.