Nogometaši Jadrana pobijedili Bjelovar – JADRAN POREČ – BJELOVAR 2:1 (1:0)

2024-04-27_22h56_55
27.04.2024. 22:58; ; Početna / Sport i rekreacija / Nogometaši Jadrana pobijedili Bjelovar – JADRAN POREČ – BJELOVAR 2:1 (1:0)

piše: Mateo Lameši, istrasport.eu

Puleni Dalibora Šurana savladali su na domaćem terenu momčad Bjelovara i tako upisali bitnu pobjedu u borbi za opstanak. Tomislav Glavan doveo je glavom nakon kornera Porečane do prednosti u samom smiraju prvog dijela, pa su tako od 40. minute domaćini imali prednost.

Ipak, gosti u nastavku susreta stižu do poravnanja rezultata, kojeg je postavio Brazilac, Fernandez Dos Passos u 57. minuti dvoboja. Snažan karakter opet su pokazali nogometaši Jadrana u 78. minuti, u kojoj je ove sezone ponajbolji član momčadi Mate Ivetić postigao pobjedonosni pogodak i osigurao nova tri boda svojoj momčadi.

Jadran Poreč ovom je pobjedom došao na samo dva boda zaostatka od sigurne zone, dok su gosti iz Bjelovara porazom zauzeli devetu prvenstvenu poziciju sa šest bodova prednosti od Porečana.

POREČ – SRC Veli Jože – SUPERSPORT DRUGA NL – 25. KOLO – SUDAC: Ante Sočo (Stobreč) POMOĆNICI: Marin Barić (Solin) i Goran Agičić (Zadar) DELEGAT: Josip Župarić (Bošnjaci)

JADRAN POREČ – BJELOVAR 2:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Glavan 40′, 1:1 Dos Passos 57′, 2:1 Ivetić 78′

Žuti kartoni: Gavrić, Bernobić, Radman (Jadran Poreč), Alexander (Bjelovar)

JADRAN POREČ: Bulat, Šverko, Al Tharwan, Glavan, Lepinjica, Alrakaf, Gavrić, Bernobić, Radman, Trockels, Ivetić (90. Kamga)

Trener: Dalibor Šuran

BJELOVAR: Babić, Ljevar, Kovač, Mlinarić, Stojanović, Barišić, Coha (81. Varga), Šantalab, Čordaš (81. Gibenjak), Štefanac (61. Alexander), Dos Passos

Trener: Dino Babić