Matija Lisec iz porečkog Running Foxa pobjednik Malinska Trail–a

SRK2
11.11.2023. 22:13; ; Početna / Sport i rekreacija / Matija Lisec iz porečkog Running Foxa pobjednik Malinska Trail–a

Danas je na otoku Krku održan Malinska Trail, zadnja utrka ovogodišnje Kvarner Trails lige. Okupio je 324 trkača koji su se natjecali na dvije dužine staza – 14 kilometara i 24 kilometra.

Sportsko rekreacijski klub Running Fox nastupio je sa svojih deset članova, koji su ostvarili odlične rezultate.
Na dugoj utrci od 24 kilometra najbolji plasman ostvario je Matija Lisec koji je pobijedio s vremenom od 1:44:21.
Na odlično, 7. mjesto, plasirao se Marijan Dželalija kojemu je taj rezultat bio dovoljan i za 1. mjesto u kategoriji M35.
Na 15. mjestu završio je Ivan Bešlić, a na 55. Goran Černac.

U ženskoj konkurenciji na 14 kilometara Irena Mofardin Pahović plasirala se na 6. mjesto, odmah iza nje kao sedma u cilj je utrčala Mateja Pančelat, Martina Kordić osvojila je 14., Daria Škrinjar 18., Marina Petretti 19. i Marijana Pavić 52. mjesto u kokurenciji od 99 trkačica.
Na kraćoj stazi nastupio je i Marko Gržetić koji je završio kao 18. od ukupno 107 trkača.