Marko Horvat i Elvis Đukić iz atletskog kluba Maximvs Poreč završili među top 3 na Riječkom polumaratonu

29.04.2024. 08:44; ; Početna / Sport i rekreacija / Marko Horvat i Elvis Đukić iz atletskog kluba Maximvs Poreč završili među top 3 na Riječkom polumaratonu
438101686_929880598936193_4805640564913085429_n

Iza nas je izrazito aktivan vikend članova AK Maximvs.

U subotu se održalo prvenstvo Hrvatske na 10 000m na stazi u Zagrebu na stadionu HAK Mladost. U kategoriji juniora su nastupili Neven i Marko Baranašić. Neven je završio na 7. mjestu dok je Marko bio deveti. Oboje su ostvarili najbolja vremena u toj disciplini. U kategoriji seniora nastupio je Marko Horvat koji je završio na devetom mjestu i također ostvario svoi najbolji rezultat u toj disciplini.

U nedjelju su članovi AK Maximvs nastupili su na utrci u Rijeci. Utrku od 5km odradio je Damir Jurišević i Emma Jurišević. Na utrci polumaratona Marko je završio na 3 mjestu u kategoriji M35, a Elvis je također osvojio 3 mjesto u kategoriji M45.