Izvrstan nastup porečkih rukometašica na rukometnom Božićnom turniru

412152817_356482317026206_5778391472187506702_n
18.12.2023. 10:11; ; Početna / Sport i rekreacija / Izvrstan nastup porečkih rukometašica na rukometnom Božićnom turniru
Ovog vikenda u Poreču je održan 23. međunarodni Božićni turnir na kojem su sudjelovale i tri ekipe Ženskog rukmetnog kluba Poreč,  koje su se natjecale u kategorijama U15, U13 i U11.
Naše djevojke iz ekipe U15 pod vodstvom trenera Gorana Rajkovića pružile su odlične partije te su osvojile 2. mjesto na turniru.
U najbolju sedmorku turnira iz naše ekipe uvrštene su Tea Vežnaver kao kružna napadačica i Antea Prskalo kao lijeva vanjska.
Naša Antea Prskalo je i najbolja strijelkinja turnira.

Trener Senad Imamović s ekipom U13 osvojio je 3. mjesto. Iz ekipe U13 u najbolju sedmorku turnira uvrštena je Ema Čehić kao desna vanjska.

Kao šećer na kraju naše djevojčice iz ekipe U11 koje su pobjednice turnira u svojoj kategoriji, te sasvim zasluženo osvojile zlatne medalje. Čestitamo treneru Senadu Imamoviću i njegovim curama na osvojenom 1. mjesto.
U najbolju sedmorku turnira iz naše ekipe uvrštene je naša vratarka Eni Lovrić, Lucija Grubor kao lijeva vanjska., Dora Dika kao desna vanjska i najbolja strijelkinja turnira. Za najkorisniju igračicu ( MVP ) izabrana je naša igračica Matea Laković.

Ovim putem od srca čestitamo svima na osvojenim nagradama, kao i ostalim igračicama i trenerima na plasmanima i osvojenim peharima i medaljama.