I stolnotenisači STK Vrsar na Zagiping-u

20.05.2012. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / I stolnotenisači STK Vrsar na Zagiping-u

U Zagrebu je održano 59. međunarodno stolnotenisko prvenstvo "ZAGIPING", najmasovnije europsko natjecanje u mlađim uzrasnim kategorijama uz "KINDER OLIMPIJADU" u Dusseldorfu. Učestvovali su i natjecatelji STK "Vrsar".
Dino Plantak, Teo Jašić i Alen Kazalac su svoj nastup okončali u skupinama, upisavši prve nastupe na bodovnim turnirima.
Tina Vadnjak je nakon prolaska kvalifikacijske skupine uz dvije pobjede i jedan poraz završila svoje natjecanje izgubivši od Znika Klare iz Samobora.
Gloria Gaćina je kvalifikacijsku skupinu za najmlađe kadetkinje svladala uz tri pobjede i tako ušla u glavni ždrijeb. U nastavku takmičenja izgubila je od reprezentativke Francuske, Silva Celie.
Junior Mateo Kašner također je prošao svoju kvalifikacijsku skupinu i ušao u glavni turnir. Nakon toga završio je natjecanje porazom od Novaka Tilena iz Slovenije.