Rukomet: Karlovac – Poreč 22:22

20.05.2012. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Karlovac – Poreč 22:22

Poput Feniksa iz pepela izdignuli su se, pritisnuti brojim problemima s igračkim kadrom, rukometaši Poreča kad se to najmanje očekivalo. U osmom kolu Lige za prvaka, igrajući bez Čužića, Vujića, Miličevića i Petrića, te je stoga dosta minuta na terenu u obrani dobio i Prelac, uspjeli su Porečani osvojiti veliki bod na gostovanju u Karlovcu. Uzvratiti ujedno istoimenom domaćinu koji im je na početku Lige za prvaka otkinuo bod u Žatiki i prekinuti niz od dva uzastopna poraza koja su na svom parketu doživjeli od Siscije i Splita.

Dvorana mladosti, Karlovac. Gledatelja 700. Suci: Matija Gubica (Petrijevci) i Boris Milošević (Osijek).

KARLOVAC: Prezelj (9+0), Glumac (1+0), Karić, Benković, Mandalinić 5, Kozina 1, Huljina 1, M. Štrucelj, Rački, Višnić 1, Smojver, Požega, D. Štrucelj, Obranović 4, Bačić 8 (5), Batinić 2.

POREČ: Sladoljev (9+2), Tomaić, Deak, Galijot 2, Gavranović 2, Prelac, Čorić 4, Rajko, Gudić 3, Rađaković 8 (7), Thoss, Gruičić 3.

Sedmerci: Karlovac 5 (3), Poreč 7 (7). Isključenja: Karlovac 16, Poreč 6 minuta. Treće isključenje: Rački (41).