Sve češći su napisi o padanju dijelova fasade u Poreču, Puli, Rovinju itd...što zbog vjetra, kiše, ali i nebrige vlasnika i/ili jedinica lokalne uprave :( Danas poslije podne u Glasu Istre napis o fasadi koja je pala na stol gostima pizzerie Pompei... Nadajmo se da neće nikome na glavu opali... Pročitaj još...
