Na parkiralištu uz Općinski sud i gradsku marinu danas 27. svibnja 2008. godine snimili smo cijeli komplet kontejnera, a svaki od njih je za posebnu vrstu otpada. Prava mala "separacija" komunalnog otpada i to na pravom mjestu, uz marinu. Pohvala onima koji su to učinili.R.V.A. Pročitaj još...