Aktivan i uspješan vikend za SRK Running Fox

IMG-beb61f6f6b147be4969f45321cc271fb-V
17.12.2023. 23:17; ; Početna / Sport i rekreacija / Aktivan i uspješan vikend za SRK Running Fox

Članovi Sportsko rekreacijskog kluba Running Fox imali su bogati trkački vikend u kojem su nastupili na čak tri utrke. Prvi je u subotu sa starta krenuo Matija Lisec koji je sudjelovao na 5. kolu Samoborske zimske trail lige. Na stazi dužine 15 kilometara pobijedio je s vremenom 1:20:29. Ubrzo nakon njega, na trail utrci pod nazivom „Tri kastafska vrha“, startali su Martina Kordić, Irena Mofardin Pahović, Indira Picco, Damir Černac (svi na 12 km) i Marijan Dželalija (21 km). Najbolji plasman ostvario je Marijan Dželalija koji je zauzeo 6. mjesto.

Vikend je u nedjelju zaključio Edi Pašić osvojivši drugo mjesto na 4. kolu Istarske zimske lige u slovenskom Sečovlju. Za SRK Running Fox na istoj utrci nastupile su Noemi Knapić i Daria Škrinjar.