hdr
21.10.2019. 00:18; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečke rukometašice ostvarile su svoju prvu pobjedu u 3. Hrvatskoj rukometnoj ligi – ŽRK Poreč – RK Buzet 26:21 (14:13)

Unatoč mnogobrojnim problemima kluba sa igračkim kadrom: odlazak prve postave Seniorki na školovanje u druge gradove, povrede i školske obaveze, nisu spriječile Porečke rukometašice da ostvare svoju prvu pobjedu protiv uvijek neugodne ekipe RK Buzet.

Dosta su se mučile naše djevojke u prvom dijelu utakmice, većini igračica bile su to prve rukometne minute u Seniorkama, trema i  neiskustvo sputavale si ih u igri.

Drugo poluvrijeme su odigrale odlično, uz dvije iskusnije igračice igrale su opuštenije, sigurnije tako da je rasla prednost u golovima u našu korist koja je u jednom dijelu utakmice iznosila osam golova razlike. Potpuno zaslužena pobjeda, čestitke našim curama i treneru na prva dva boda.