Porečke ritmičarke, Gresa Ramadani i Petra Belević , osvojile medalje na međunarodnom turniru u Zadru

kupk
10.10.2019. 09:06; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečke ritmičarke, Gresa Ramadani i Petra Belević , osvojile medalje na međunarodnom turniru u Zadru

Proteklog vikenda u Zadru je održan 9. međunarodni turnir ritmičke gimnastike gdje se natjecalo oko 250 gimnastičarki iz  7 europskih zemalja ( BiH, Finske, Italije, Mađarske, Slovačke, Slovenije i Hrvatske ).
Porečki klub su predstavljale dvije gimnastičarke pod vodstvom trenerice Laure Božić i trenerice i sutkinje Jane Oplanić.  Ritmičarke su pokazale dobru formu i u velikoj konkurenciji vratile se kući sa medaljama.

Gresa Ramadani je osvojila bronzu u vježbi sa čunjevima, 4. mjesto u vježbi sa obručem, te 5. mjesto u vježbi sa  loptom.

Starija ritmičarka Petra Belević osvojila je srebro u vježbi sa obručem, broncu u vježbi sa loptom, te 13. mjesto u vježbi sa čunjevima.

Bila je ovo ujedno i generalna proba  gimnastičarkama pred Pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske koje se održava u Osijeku 19.-20.listopada.