Jadran nadvisio Kanarince, Vlizlo i Miljanić za novi porečki trobod

21.09.2019. 22:08; ; Početna / Sport i rekreacija / Jadran nadvisio Kanarince, Vlizlo i Miljanić za novi porečki trobod
Jadran - foto: Alex Knapić

Nogometaši Jadrana opravdali su ulogu favorita u srazu sa Rovinjem i drugom pobjedom sezone ostali na tri boda zaostatka za vodećim trojcem. Zanimljiva utakmica bez opomenutih igrača na kraju je odlučena u posljednjih pola sata.

Iako su bili bolji u većem dijelu susreta Porečani su do vodstva stigli tek nakon sat vremena igre. Nakon što je u prvih 45 minuta s nekoliko odličnih obrana Kanarince držao u igri, Cindrić je kapitulirao u 60. minuti.

Sumić je odličnom povratnom loptom pronašao Vlizla koji pogađa suprotni kut nemoćnog vratarat gostiju za 1:0.  Pitanje pobjednika riješio je golgeter domaćih Vice Miljanić, koji je u sudačkoj nadoknadi prihvatio jednu loptu iza obrane gostiju i sa pet, šest metara postavio konačan rezultat.

Luka Variola, istrasport.eu

POREČ – SRC Veli Jože – Gledatelja: 150 – TREĆA HNL ZAPAD – 4. KOLO
SUDAC: Milan Kukuljan (Podkilavac) POMOĆNI SUCI: Ivan Jakovac (Rijeka) i Nenad Pjevac (Delnice)

JADRAN – ROVINJ 2:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Vlizlo (60′), 2:0 Miljanić (90′)

JADRAN: Ravlić, Leko (85′ Tikeš), Mofardin, Užila, Miljanić, Klesinger (60′ Rudan), Vlizlo  (76′ Šegon), Sumić, Videkić, Banić, Romić
Trener: Dalibor Šuran

ROVINJ: Cindrić, Ramadani, Raković (75′ K. Karlović), Rojnić, Krajcar, Kazalac (65′ Špiranec), Batelić, M. Karlović (89′ Paulinić), Kajtazi, Ottochian, Vidan
Trener: Sabit Šljivo