Zanimljiv vikend u Košarkaškom klubu Poreč

319362856_595360762596974_6881614785235280584_n
12.12.2022. 13:06; ; Početna / Sport i rekreacija / Zanimljiv vikend u Košarkaškom klubu Poreč
Minići Košarkaški klub Poreč su u subotu,10.12.22. sudjelovali na minibasket Turniru Sv. Nikole u organizaciji Košarkaški klub Rovinj, te su osvojili 2. mjesto na turniru, a naš Ivan Benković je osvojio 1. mjesto u šutiranju trica, a Alek Vojinović 2. mjesto u poligonu. Čestitke i Samuelu Kmetu i Roccu Radiću koji su također bili izvrsni u navedenim vještinama. Svi su dečki u zavidnoj konkurenciji pokazali da su vrlo uspješni u košarkaškim vještinama, a ekipno su se borili i bodrili.
Čestitke treneru Dojkiću!

Sva su djeca dobila medalje i bila nagrađena od Sv. Nikole slatkim poklonima. Čestitke organizatorima na lijepom turniru😀👍🏀⛹️‍♀️⛹️

Vikend smo nastavili pretkadetskom utakmicom u nedjelju, 11.12.22., ponovno u Rovinju, gdje su naši pretkadeti, premda u nepotpunom sastavu, odigrali kvalitetnu i borbenu utakmicu s vršnjacima iz Rovinja, te odnijeli pobjedu. Čestitke treneru Ljuboviću.

Seniori su svoju posljednju utakmicu 1. dijela sezone u A2 ligi zapad, odigrali u Karlovcu protiv ekipe KK Šanac, te su izgubili rezultatom 105:67. Podrška našim seniorima u 2. dijelu prvenstva!