Zamet u nastavku iskoristio opuštanje Porečana – RK Zamet-RK Poreč 28:24 (14:14)

09.11.2014. 13:30; ; Početna / Sport i rekreacija / Zamet u nastavku iskoristio opuštanje Porečana – RK Zamet-RK Poreč 28:24 (14:14)
2014-11-09_13h28_51

Rukometaši Zameta ostvarili su vrijednu pobjedu protiv Poreča, koji danas nije djelovao dobro u konstanti. Štoviše, „crne rupe“, koštale su ih bodova unatoč solidnoj igri na trenutke.

Riječani su od otvraranja držali minimalnu prednost, tek je u 24. minuti Černerka pogodio za plus tri, bilo je 13:10. Gosti su uzvratili serijom 4:1 i s tri uzatopna gola Buvinića stigli u vodstvo na 14:15.

Susret je prelomljen od 36. do 43. minute kada je domaćin napravio seriju 7:2 i od 17:17 stigao na plus četiri kod 23:19. Poreč ovoga puta nije imao odgovor iako je dvaput stigao na dva gola zaostatka (25:23, 26:24).

Kod domaćih fantastičan Dario Černeka bez promašaja, a sa 10 pogodaka, četiri iz igre, dok je kod gostiju jedini raspoložen bio Marin Buvinić, također sa deset zgoditaka. Dobru rolu imao je i Marin Sorić sa sedam obrana.