Vrsarski Kickboxing klub s Državnog prvenstva donio zlatnu i brončanu medalju.

62041537_2279839445428535_4645432478415192064_o
07.06.2019. 01:15; ; Početna / Sport i rekreacija / Vrsarski Kickboxing klub s Državnog prvenstva donio zlatnu i brončanu medalju.

Ove subote u Omišu je održano Državno prvenstvo u kickboxingu u disciplinama point fighting (djeca i juniori), kicklight (stariji kadeti) i full contact (juniori i seniori). Ukupno 240 natjecatelja predstavljalo je 41klub iz Hrvatske.
Kickboxing klub Vrsar predstavljala su dva natjecatelja, u kategoriji dječaci -30 kg dječaci nastupio je Nikola Andrić, a u kategoriji dječaci -33 kg KBK Vrsar je predstavljao Emil Mujkić.

Nikola Andrić osvojio je prvo mjesto i tako postao državni prvak u svojoj kategoriji.
Emil Mujkić morao se zadovoljiti s 3. mjestom jer je meč predan radi Emilove prehlade natjecatelju kojeg je Emil pobijedio na nedavnom prvenstvu i koji je osvojio prvo mjesto na ovom prvenstvu.

Ovo je velik uspjeh za Klub jer se ovi natjecatelji relativno kratko vrijeme natječu, ali uz izniman trud i zalaganje trenera Dražena Mandića te svakodnevne treninge postižu zapažene rezultate.