Višnjanci uspješni u Bjelovaru na stolnoteniskom kupu

28.09.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Višnjanci uspješni u Bjelovaru na stolnoteniskom kupu

Mladi najtalentiraniji stolnotenisač Hrvatske Filip Dekleva nepobjediv je i na trećem ovogodišnjam bodovnom turniru, na 3. Kupu grada Bjelovaar. Bez ijednog poraza osvojio je 1. mjesto pobjedivši u svojoj grupi sa rezultatom od 3:0 Nikolu Bogovića iz Malinske i Alena Oroz iz Darde. U 1/16 je bio slobodan, a u 1/8 pobjeđuje Hrvoja Vargu iz Daruvara sa 3:2, u ¼ ponovo pobjeđuje Lovru Zovko iz Zagreba sa 3:0, u polufinalu Ivana Bošnjaka iz Velike Gorice sa 3/0 i u finalu Karla Frančeca iz Zaboka sa 3:2.
Filip je bio uspješan i u konkurenciji ml.kadeta 2 godine starijoj konkurenciji gdje je osvojio odlično 10. mjesto pobjedivši u grupi: Mateja Koncoš Sl.Brod 3:1, Antonia Šuperinu Opatija 3:0 i Matiju Malovans iz TIS-Zagreb sa 3:0, u 1/16 Malovan Siladi iz Mihovljana 3:0, a u 1/8 izgubio od Marka Vidačeka iz IGE-Varaždin sa 3:0.
Leon Španić u ml.kadetima osvojio je odlično 12. mjesto pobjedivši u grupi: Ivana Gusić iz V.Gorice sa 3:0, Dominika Dražić iz Vodovod-Osijek sa 3:0 i Luku Mijakić iz Darde sa 3:0. U 1/16 pobjedio je Ivana Janković iz Bjelovara 3:0, a u 1/8 finala izgubio od Alena Ognjanović iz IGE-Varaždin 3:2.
Davide Dekleva u konkurenciji kadeta bio je puno bolji nego u ml.kadetima osvojivši odlično 10. mjesto.  U grupi je objedio Benjamin Podkrajca iz IGE-Varaždin 3:0, a izgubio od Martin Petrovića iz V.Gorice 3:0 i tako osvojio u grupi 2. mjesto, a u 1/16 pobjedio Dominik Salma Opatija 3:2,a u 1/8 izgubio od Marko Vidačeka iz IGE-Varaždin i tako osvojio važne bodove. Leon je dogurao u kadetima do 1/16 gdje je ispao od Josip Arbanasa iz Sl.Broda.