Uspješna subota za košarkaše KK Poreč

312827128_555678213231896_4830307316746450292_n (2)
31.10.2022. 09:31; ; Početna / Sport i rekreacija / Uspješna subota za košarkaše KK Poreč
Protekla subota, 29.10.2022. bila je vrlo uspješna za igrače KK Poreč:
/SENIORI/
U 3. kolu Druge muške lige Zapad, KK Poreč stiže do svoje prve pobjede protiv KK Pule 1981.

Tijekom cijele utakmice Poreč je bio bolja momčad i u konačnici je slavio rezultatom 92:73.
Najviše su se istaknuli Marko Dojkić sa 42 i Nikola Nikolić sa 23 poena, no čestitke svim igračima i treneru!
KK POREČ – KK Pula 1981: 92:73 (42:34)

Za KK Poreč su nastupili: Jurica, Tomičić 5, Banko 1, Mirosavljević, Cvijić 5, Nikolić 23, Damjanović 6, Petrović, Grubiša 9, Bašić, Dojkić 42.
Trener: Marčinko.

/DJEČACI/
2. KOLO ŽUPANIJSKE LIGE
Dječaci KK Poreča su na domaćem parketu u Poreču pobijedili vršnjake iz KK Umag rezultatom 47:41.

Od samog početka vidio se timski rad u napadu i obrani, te zahvaljujući takvoj, igri prvo poluvrijeme završava rezultatom 25:23 za KK Poreč.
Drugo poluvrijeme se nastavlja u istom ritmu protiv jako dobrih gostiju iz Umaga, te utakmica završava rezultatom 47:41 u korist domaćina iz Poreča.
SVE POHVALE ZA NAŠE DJEČAKE NA PRAVOJ TIMSKOJ IGRI!

Za KK Poreč su nastupili: S. Kmet, I. Benković 7, N. Arizanović 8, D. Komšić 14, A. Ljubović, Amar Mehmedović 18, Anes Mehmedović, F. Arnold, R. Radić, D. Damian.
Trener: Marko Dojkić.