Uljaniku zlata vrijedan trobod ULJANIK – JADRAN 3:0 (1:0)

05.09.2020. 22:17; ; Početna / Sport i rekreacija / Uljaniku zlata vrijedan trobod ULJANIK – JADRAN 3:0 (1:0)
Uljanik

Istarski derbi je danas bila tvrda, čvrsta prvenstvena utakmica, a iako je to floskula, zaista jako dobro opisuje stanje na terenu. Uljanikovci su pobjedu htjeli više te je ona apsolutno zaslužena. piše: Elvis Uravić, istrasport.eu

Najbolje se to možda vidjelo u 13. minuti kada nakon “fliper” situacije u šesnaestercu gostiju Dino Radetić pogađa za 1:0. Odluka o pobjedniku, pokazat će se kasnije, pala je u 50. minuti kada Porečani izvode aut pomalo nespretno, a Elvis Trešnjić glavom prebacuje istrčalog vratara gostiju.

Bilo je to 2:0, a konačni rezultat postavio je Vigan Hoxha preciznog pogodivši s “bijele točke” debelo u sudačkoj nadoknadi nakon igranja rukom gostiju.

PULA – SRC Veruda – III HNL ZAPAD – 2. KOLO
SUDAC: Marko Cvijović (Rijeka) POMOĆNI SUCI: Robi Kezele i Hrvoje Perkov (oba Rijeka) DELEGAT: Boris Spećina (Novigrad)

ULJANIK – JADRAN 3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Radetić 13´, 2:0 Trešnjić 50´, 3:0 Hoxha 90+6 (11m)

Žuti kartoni: Hoxha (Uljanik); Lepinjica, Videkić, Radman, Tomić, Užila (Jadran)

Crveni kartoni: Trešnjić (Uljanik)  76´ – drugi žuti; Ilić (Jadran) 76´ – drugi žuti

ULJANIK: Kraljević, Mofardin, Dubravac (od 60. Radman), Trešnjić, Jokić (od od 90. Bogdan L.), Blašković (od 71. Bogdan N.), Kajtazi, Hoxha, Petrović, Radetić, Raković (od 60. Leonardelli).
Trener: Saša Kolić

JADRAN: Paclić, Ilić, Mofardin, Maružin (od 59. Dujmović), Lepinjica, Sumić, Bernobić, Videkić (od 59. Tomić), Banić (od 59. Užila), Perković (od 79. Leko), Radman.
Trener: Dalibor Šuran