Učenice osn.škole Finida Poreč osvojile 4. mjesto na poluzavršnici Državnog prvenstva u rukometu

441159800_995277219267569_2355993555745540421_n
16.05.2024. 09:29; ; Početna / Sport i rekreacija / Učenice osn.škole Finida Poreč osvojile 4. mjesto na poluzavršnici Državnog prvenstva u rukometu
U ponedjeljak, 14. svibnja 2024. godine, učenice OŠ Finida natjecale su se na poluzavršnici Državnog prvenstva u rukometu u Svetom Ivanu Zelini i zauzele 4. mjesto u svojoj kategoriji.

Za OŠ Finida igrale su: Ema Čehić, Lana Lalić, Felicita Budimir, Sabina Bačinović, Sara Nujić, Lora Komšić, Antea Lovrić, Eni Lovrić, Jelena Miljak, Natali Gubić, Željka Pečarić, Lara Korunić i Noemi Levak.
One su odigrale sjajan turnir i pokazale izvanredan timski duh.
Od pet prijavljenih škola, plasirale su se među četiri najbolje u državi, što je veliki uspjeh i za njih i za školu.

“Naše učenice dale su sve od sebe i igrale sjajan rukomet. Iako nismo osvojili prvo mjesto, možemo biti jako ponosni na sve što smo postigli. Čestitke svim natjecateljicama!”, poručuje njihov mentor, Martin Šuran.