NEWS
VALFRESCO sredina

U Sv.Petru u šumi nastavljena je 18. sezona Istarske zimske lige u trčanju powered by Plava Laguna

2022-11-21_08h42_54
21.11.2022. 08:45; ; Početna / Sport i rekreacija / U Sv.Petru u šumi nastavljena je 18. sezona Istarske zimske lige u trčanju powered by Plava Laguna

Sv.Petar u šumi jučer je ugostio trkače na 2. kolu Istarske zimske lige u trčanju powered by Plava Laguna. Na stazi dužine 6200m trčalo je čak 410 trkača na svim utrkama.
Uz velike trkače trčala su i djeca koja su se okušala u 3 kategorije: na 200m natjecali su se predškolarci, na 600 m od 1. do 4. razreda, na 1000 m od 5. do 8. razreda.

Organizatori kola općina Sv.Petar u Šumi, uz pomoć sponzora, osigurao je mnogobrojne nagrade koje su podijeljene najboljim natjecateljima koji su uspješno istrčali ovo kolo.

Glavni sponzor lige je Plava Laguna d.d., dok su, kao i uvijek, Vina Matošević osigurala nagrade za najbržeg muškog i ženskog natjecatelja.

Sljedeće nas 3.kolo čeka za 2 tjedna, odnosno 4.prosinca u Pazinu i to tamo gdje su SD Trickeri ligu i započeli.

REZULTATI GLAVNE UTRKE 

Ukupni rezultati:

  1. Petar Bratulić                                               0:20:22
  2. Matija Lisec SRK Running Fox                     0:20:54
  3. Luka Paliska TK Pula                                   0:21:15
  4. Edi Pašić    SRK Running Fox                     0:21:30
  5. Ivan Diklić   SRK Running Fox                     0:21:58
  6. Valentino Modrušan  TK Albona extreme    0:22:25
  7. Mate Jakov Frančula AK Istra Pula               0:22:55
  8. Benjamin Skok ŠD 3Šport                    0:23:20
  9. Jan Poropat           Team Porty 57            0:23:40
  10. Ervin Furlan  ŠD Nanos Podnanos               0:23:47
  11. Luka Kljajić  AK Istra Pula                           0:24:16
  12. Christian Gallo DSR Maraton Uljanik  0:24:17
  13. Marijan Dželalija SRK Running Fox         0:24:23
  14. Ivan Milas   AK Istra Pula                           0:24:28
  15. Ivan Budić                                                  0:24:30
  16. Robert Krajnc ŠD 3Šport                         0:24:36
  17. Dario Ukošić  GT Eliminator                         0:24:37
  18. Marko Horvat AK MAXIMVS 0:24:38
  19. Petar Grgurević                                            0:24:45
  20. Igor Ličen    ŠD 3Šport                                0:24:47

Prvih 5 žena:

  1. Anja Mikuž 0:25:11
  2. Lucija Pavlić 0:27:12
  3. Pavlina Grgurević 0:27:19
  4. Syu Poropat Team Porty 57 0:27:48
  5. Maja Ferjančić AK Medulin             0:28:05

Galerija slika uz članak

Print Friendly, PDF & Email
Ljekarna