Valfresco Uskrs S

U Splitu prva pobjeda odbojkašica Poreča na ovogodišnjem prvenstvu ; djevojčice pobijedile u Rovinju

Vije10317-14989
23.10.2019. 07:57; ; Početna / Sport i rekreacija / U Splitu prva pobjeda odbojkašica Poreča na ovogodišnjem prvenstvu ; djevojčice pobijedile u Rovinju

U 2. kolu Superlige Porečanke su pobijedile ekipu OK Split rezultatom 3:2 (21; 22; -15; -18; 16), ostaje žal za izgubljenim bodom pošto su naše odbojkašice povele 2:0 u setovima, nakon čega se Splićanke vraćaju u meč osvajanjem sljedeća dva seta, da bi u petom naše djevojke pokazale za nijansu više od svojih domaćina i nakon 114 minuta igre ubilježile vrijednu pobjedu. Obzirom na kasniji početak priprema i poteškoća pri kompletiranju ekipe, ova dva boda veliki su uspjeh naših odbojkašica i trenera Cristiana Piazzesea.
Zadovoljstvo u klubu pošto su tri igračice ostvarile pravo nastupa (Bedart-Ghani Yaasmeen, Morgan Broke Marie i Ilaria Angelelli) kao i povratak na teren Larise Pauletić nakon ozljeda koljena, zasjenila je teška ozljeda kapitena ekipe Renko Ilić Rudy čime će ekipa biti bitno oslabljena duže razdoblje.
Porečanke su nastupile u sastavu : Boras Nina, Bedart-Ghani Yaasmeen, Renko Ilić Rudy, Vekić Mateja, Momić Erika, Poropat Ema, Pauletić Larisa, Ilaria Angelelli, Morgan Broke Marie, Plazinić Helena, Miletić Nataša, Scoria Rebecca.
Sljedeće subote, 26.10. u goste dolazi ekipa ŽOK Enna Vukovar, dobra igra i gostujuća pobjeda naših djevojaka najbolja su najava utakmice i povratka u Veli Jože.

Pobjede djevojčica OK Poreč

Djevojčice OK Poreč nastupile su na prvom turniru Županijske lige u Rovinju te su nakon velikog zalaganja i odlične igre ubilježile prve pobjede u ovogodišnjem prvenstvu i to protiv ekipe MOK Rovinj 2:1 i OK Bale 3:0 .
Ekipa Poreča nastupila je u sastavu : Radošić Ani, Terzić Melani, Ana Chiara Mikec, Barbara Janko, Cadum Zara, Vošten Nina, Martinčević Anamarija, Vasiljević Ema, Cvitković Dora, Mihić Hana, Stojaković Chiara, Bitunjac Nina, Uljančić Lana, Kovačić Noemi.