TREĆA HNL ZAPAD/POREČ: NK Jadran-NK Dugo Selo 1:1 (0:1)

11.09.2016. 01:10; ; Početna / Sport i rekreacija / TREĆA HNL ZAPAD/POREČ: NK Jadran-NK Dugo Selo 1:1 (0:1)
2016-09-11_01h09_03

Dugo Selo je ozbiljan trećeligaš i zbog toga na ovaj domaći remi Porečani ne trebaju gledati kao na nešto izrazito loše. Gosti su u najmanju ruku zaslužili bod, ali su i domaćini pokazali da zavrjeđuju biti u trećeligaškom društvu.

Prvi su zaprijetili Porečani. Nakon kornera u desetoj minuti Goran Tomić glavom loptu šalje u gredu. Ipak, do pogotka prvi stižu gosti. Igrala se 23. minuta kada je Filipović s lijeve strane izveo „slobodnjak“, a najbolji u skoku bio je Rexhepi koji glavom pogađa za 0:1.

Bod Jadranu donio je glavom najviši igrač na terenu, Denis Tikas, na ubačaj Petra Marinčića s lijeve strane, u 62. minuti. Do kraja susreta Porečani su pokušali preokrenuti rezultat, ali je gostujuća obrana predvođena Mamuzom sve „čistila“.