Tara Grković i Doris Devčić iz stolnoteniskog kluba Jadran Poreč završile na postolju

Tara Grković i Doris Devčić završile na postolju3
28.01.2020. 18:27; ; Početna / Sport i rekreacija / Tara Grković i Doris Devčić iz stolnoteniskog kluba Jadran Poreč završile na postolju

Proteklog vikenda Pula je bila domaćin 4. otvorenog turnira Istarske županije, u mlađim kategorijama.
Kod dečki za stolnoteniski klub Jadran nastupili su slijedeći igrači: Mihael Terlević, Adrian Fabris, Lukas Škaljić i Ivan Staraj.
Najviše uspjeha od njih je imao u konkurenciji mladih kadeta Lukas koji je grupu prošao kao drugi, te iz daljnjeg natjecanja se oprostio u 1/4 finalu.
Ivan Staraj u kadetskoj konkurenciji je zauzeo 5.mjesto, dok Mihael i Adrian su ostvarili po jednu pobjedu u svojim kategorijama no to nije bilo dovoljno za prolazak u daljnji tijek natjecanja.

U ženskoj konkurenciji nastupile su Tara Grković koja je u mlađim kadetkinjama zauzela 3.mjesto.
Najveći uspjeh ostvarila je Doris Devčić koja je u kategoriji kadetkinja zauzela 2.mjesto.

Tom prigodom svi članovi kluba čestitaju Tari i Doris na osvojenim medaljama.