Stolnoteniski klub “Vrsar” uspješan na prvenstvu PIG regije

2022-12-05_21h53_40
05.12.2022. 21:59; ; Početna / Novosti / Okolne općine / Stolnoteniski klub “Vrsar” uspješan na prvenstvu PIG regije

Rijeka je bila domaćin pojedinačnog prvenstva Primorsko goranske i Istarske županije – PIG regije u stolnom tenisu za sve kategorije.

Nastupili su, i to uspješno i članovi stolnoteniskog kluba “Vrsar”.
Kevin Sirotić je završio natjecanje u skupinama nakon jedne pobjede i dva poraza, dok je u istoj kadetskoj konkurenciji Emil Prekalj došao nadomak medalje ispavši u četvrtini finala.
Paolo Pulić je u kategoriji mlađih kadeta osvojio 3.mjesto. Jan Grujović je u konkurenciji seniora također osvojio odlično 3.mjesto.
Ema Brizić je u kategoriji seniorki isto bila na 3.mjestu, dok je naša članica Martina Rioža osvojila zlatnu medalju bez izgubljenog susreta.

Narednog vikenda se u Umagu održava 2. otvoreni turnir Istarske županije za mlađe kategorije, gdje se očekuju svi mlađi natjecatelji iz Vrsara.