Stolnoteniski klub “Vrsar” na završnici prvenstva Hrvatske

20180518_194417[1]
22.05.2018. 00:02; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolnoteniski klub “Vrsar” na završnici prvenstva Hrvatske

Dugo Selo i Hrvatski stolnoteniski savez organizirali su prvenstvo Hrvatske za najmlađe kadetkinje i kadete, kao i u konkurenciji kadetkinja i kadeta.
Turnir je održan od 18.- 20.5.
Na turniru su nastupile i stolnotenisačice iz Vrsara.U ekipnoj konkurenciji  kadetkinje u sastavu: Dora Popec, Ana Lukez i Ema Brizić zauzele su 6.mjesto.
U najmlađim kadetkinjama Ema Brizić je došla do osmine  finala, dok je u konkurenciji parova izgubila u četvrtfinalnom susretu za medalju.
U kategoriji kadetkinja Ana Lukez je sa jednom pobjedom i dva poraza završila natjecanje u skupini.
Dora Popec je dospjela do osmine finala i zaustavljena od kasnije pobjednice Hane Arapović iz stolnoteniskog kluba TIS iz Zagreb.
U  konkurenciji parova sa partnericom iz Varaždina Jelenom Vukelić poražena je u četvrtfinalu.

Predstojeći vikend igra se pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske u kategoriji mlađih kadetkinja. Turnir se održava u Osijeku od 25.- 27.5.2018.