433047670_906641737827585_8942909827543708915_n
20.03.2024. 10:05; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolnoteniski klub Jadran Poreč bio je domaćin Pojedinačnom i ekipnom prvenstvu Istarske županije u stolnom tenisu

Završilo je još jedno pojedinačno i ekipno prvenstvo Istarske županije, a naš klub je bio domaćin! Ovo prigodom treba pohvaliti igrače i igračice kluba  koji su se takmičili te Luku Otočana na odličnom vođenjem turnira i gospođu Ajlu Banjac na pomoći Luki.

• 2. mjesto Ana Lukez

Kod igrača Leon Španić je u kategoriji seniora zauzeo je 3. mjesto.

U ekipnom djelu turnira najmlađe kadetkinje su zauzele drugo mjesto a igrale su u sastavu Chiara Novak, Ena Banjac i Mateja Soldatić.

Mlađe kadetkinje su zauzele prvo mjesto, a igrale su: Rajna Radošić, Chiara Novak i Ena Banjac.
U kokurenciji kadeta osvojili smo 3. mjesto u sastavu Raul Vojinović, Luka Romito Pranjić i Noa Kortnik.
Juniorke su osvojile 2.mjesto u sastavu Ana Lukez, Doris Devčić i Sara Lozančić.

Još jednom čestitamo svima na osvojenim peharima i medaljama i na zalaganju i trudu.🥇🥈🥉🏓