Stolnotenisači Sv. Lovreča i Nove Vasi nastupili u Bjelovaru

27.09.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolnotenisači Sv. Lovreča i Nove Vasi nastupili u Bjelovaru

Proteklog vikenda u Bjelovaru je održan stolnoteniski turnir pri HSTS-u , 3. Kup grada Bjelovara koji je okupio preko 300 stolnotenisača i stolnotenisačica iz svih klubova Hrvatske.
Najbrojniji učesnici na ovom turniru su bili igrači Nove Vasi i Svetog Lovreča.
U kategoriji najmlađih kadeta sjajan uspjeh zabilježio je Karlo Antolović koji je nakon dvje pobjede u grupi i pobjede u 1/16 finala zaustavljen tek u 1/8 finala, Ivan Babić i Ivan Glavočević sa po jednom pobjedom u grupi završili su natjecanje a Luka Jovičić jednom pobjedom u grupi ostvari je ulazak na rang-listu Hsts-a.
U kategoriji mlađih kadeta grupe nisu prošli Ivan Babić, Fabian Babić,Noa Soldatić i Ivan Glavočević a u svom prvom nastupu za ovu kategoriju Karlo Antolović je izborio 1/16 finala gdje je zaustavljen od Raića iz Vinkovaca.
U kategoriji kadeta natjecanje u grupama su završili Nikola Glavočević, Daniel Palman, Elvis Starić, Endy Terlević i Fabian Babić.
U kategoriji kadetkinja sjajnom igrom i zalaganjem Mateja Pršurić ostvarila je plasman u 1/8 finala gdje je nakon neizvjesnog meča poražena od Toplek Eme iz Šenkovca rezultatom 3-2. Suzana Tramošljanin natjecanje je završila u grupi.
U kategoriji juniorki Adriana Barbić sa jednom pobjedom nije uspjela proći grupu.
Dobra igra većine natjecatelja ohrabruje trenera Jakovetića pred odlazak na 1. Otvoreni turnir HSTS-a koji održava 01.-02.10.2011. u Zagrebu.