Parenzana 2024-s

Stolnotenisačice Vrsara prvakinje regije

272685801_4819889881423466_4732441337552547975_n
24.01.2022. 23:46; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolnotenisačice Vrsara prvakinje regije

U nedjelju 23.1. održano je  ekipno prvenstvo Primorsko-goranske i Istarske županije u stolnom tenisu.

U kategoriji juniora Vrsar je u sastavu Emil Prekalj, Kevin Sirotić i Paolo Pulić osvojio 3.mjesto.
U konkurenciji juniorki Vrsar je osvojio 1. mjesto u sastavu: Ana Lukez, Ema Brizić i Morena Brajković.
Domaćin turnira bio je stolnoteniski klub “Vrsar”.

Isti dan u Vrsaru je održan  i kvalifikacijski turnir 2.grupe za Top 16 mlađih kadetkinja i kadeta , kao i mlađih juniorki i juniora.
U kategoriji mlađih juniorki Ana Lukez osvojila je 3.mjesto.
U kategoriji mlađih kadeta stolnotenisači iz Vrsara osvojili su 3.mjesto-Emil Prekalj i najbolji na ovom turniru bio je prvoplasirani Paolo Pulić.

U subotu 29.1. na Krku se igra novi kvalifikacijski turnir na kojem nastupa kadetkinja Vrsara Ema Brizić, a u nedjelju 30.1. u Vrsaru je juniorski kvalifikacijski turnir za Top 16 najboljih u Hrvatskoj.