Stolni tenis: Višnjan drugi, Vrsar četvrti na seniorskom ekipnom prvenstvu županije

17.05.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Višnjan drugi, Vrsar četvrti na seniorskom ekipnom prvenstvu županije

U organizaciji Stolnoteniskog kluba "Arena Ferro" u dvorani Osnovne škole Kaštanjer odigrano je Ekipno prvenstvo županije za seniore.
Nastupilo je samo 5 ekipa iz Pule "Arena Ferro" i Pula II , Vrsar, Višnjan i Brovinje iz Koromačnog.
Od Istarskih klubova nisu nastupili: Poreč, Tar, Sveti Lovreč, Nova Vas, Novigrad, Maestral-Umag i Bambi iz Kaštelira.
Nestašica sredstava u malim klubovima odrazit će se sigurno i za jesenski dio prvenstva kojeg će klubovi morati dobro ispalnirati, kako bi mogli mladi i dalje napredovati što je cilj svakog kluba. Stolnotenisači STK Višnjan osvojivši odlično 2. mjesto ponovo dokazuju da su jedna od boljih ekipa u županiji. Ekipa je igrala u sastavu: Branko Jakovetić, Werner Ramsch i Zvonko Slavić. Višnjan je u finalu izgubio od ekipe Pula II sa tjesnim rezultatom od 3:2. Za ekipu Pule igrali su: Đekić, Rojnić, Dvorski, Ivinić i Matošević.
Od 3-5 mjesta plasirali su se: Arena Ferro, Vrsar i Brovinje.
Za Arena Ferro igrali su: Cinkopan, K.Šebelić, Dimitrić; za Vrsar: Kašner, Ročan M.I Ročan P.a za Brovinje:Jurišić,Topčagić,i Smoković.