Stolni tenis: Mateja Pršurić iz Svetog Lovreča regionalna prvakinja!

14.11.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Mateja Pršurić iz Svetog Lovreča regionalna prvakinja!

U nedjelju je u Opatiji u organizaciji stolnoteniskog kluba „Opatija 08" održano pojedinačno prvenstvo PIG – regije za mlađe kadete i mlađe kadetkinje u stolnom tenisu koji je okupilo 16 mlađih kadeta i 12 mlađih kadetkinja iz klubova regije: Pule, Višnjana , Jadranova, Rijeke, Poreča, Brovinja, Nove Vasi i Svetog Lovreča.
Sjajan uspjeh postigla je mlada igračica Svetog Lovreča Mateja Pršurić koja je osvojila 1. mjesto. U grupi je ostvarila dvije pobjede sa 3-0 protiv Arlović.M.(Opatija) i Topčagić.E. ( Brovinje), u ¼ finalu bila je bolja od Lesničar I.( Opatija) sa 3-0, u polufinalu sa 3-1 pobjedila je Gregurina A.( Opatija) da bi odličnom igrom u finalu savladala mladu i perspektivnu igračicu Andreu Pavlović iz Jadranova sa 3-2.
U kategoriji mlađih kadeta mladi igrač Svetog Lovreča Elvis Starić zauzeo je 10. mjesto dok je Nikola Glavočević zauzeo 11. mjesto.
Trener Jakovetić je zadovoljan prikazanom igrom i zalaganjem svojih igrača a dokazao je da se i u manjim klubovima može raditi dobro i kvalitetno sa mladima.