Porečke odbojkašice pobjedile Zadranke 3:0

14.11.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečke odbojkašice pobjedile Zadranke 3:0

U utakmici 7.kola I Hrvatske odbojkaške lige-seniorke odbojkašice Poreča su u SRC-u Veli
Jože pobjedile ekipu OK Zadar sa 3:0, po setovima 25:18, 25:13 i 25:13.

Okruglih sat vremena igre bilo je potrebno Porečankama da upišu i četvrtu pobjedu u nizu te se približe drugoplasiranim na tablici, Osječankama, na samo jedan bod uz odigranu utakmicu  više od naših djevojaka. Okupljenih stotinjak gledatelja nešto više neizvjesnosti vidjelo je u 1.setu do rezultata 15:15 dok je dominaciju Porečanki najbolje pokazao 3.set u kojem je u jednom trenutku na semaforu pisalo rijetko viđenih 13:1.

Slijedeće kolo odbojkašice Poreča odlaze na gostovanje kod ekipe ŽOK Dubrovnik dok je slijedeća domaća utakmica na rasporedu u srijedu 24.11.2010. sa početkom u 20h protiv ekipe ŽOK Drenova ia Rijeke.