2021-08-31_00h42_34
31.08.2021. 00:43; ; Početna / Sport i rekreacija / STK Vrsar: Marli Vidaković zlato i Paolu Puliću srebro na prvenstvu Hrvatske u stolnom tenisu za kadetkinje i kadete

Na prvenstvu Hrvatske u stolnom tenisu za kadetkinje i kadete i najmlađe kadete izvrsni rezultati za klub iz Vrsara.

Članica stolnoteniskog kluba Vrsar Marla Vidaković postala je prvakinjom Hrvatske pokorivši konkurenciju u Osijeku. Osvojila je titulu bez izgubljenog susreta i time opravdala 1.mjesto na rang listi najboljih kadetkinja Hrvatske. U ktegoriji mješovitih parova osvojila je broncu sa Islamovićem iz Zagreba.
U konkurenciji mješovitih parova najmlađih kadetkinja i kadeta  Paolo Pulić je u paru sa Lanom Bogović iz Malinske osvojio srebro .Par  Pulić i Bogović, iako nisu bili  favoriti za medalje odigrali su odličan turnir i to okrunili sa finalom i srebrenim medaljama.
Ema Brizić je u konkurenciji mješovitih  kadetskih parova stigla nadomak medalje i do četvrtfinala.