Šest medalja za članove stolnoteniskog kluba Jadran

412282201_853893116435781_2415888375283231253_n
19.12.2023. 18:27; ; Početna / Sport i rekreacija / Šest medalja za članove stolnoteniskog kluba Jadran

Danas je u Umagu održan treći otvoreni turnir ujedno i posljednji u jesenjem dijelu sezone. Turnir se igrao u četiri kategorije, a naš klub je imao predstavnike u tri. U najmlađim kadetkinjama Chiara Novak je osvojila prvo mjesto dok je Eni Banjac pripalo drugo mjesto.

U kategoriji mlađih kadetkinja prvo mjesto je osvojila Rajna Radošić, a drugo mjesto je osvojila Chiara Novak. U kategoriji kadetkinja za naš klub je nastupila Sara Lozančić koja je osvojila drugo mjesto, dok je kod  kadeta za nas nastupio Raul Vojinović te osvojio prvo mjesto.

Za naš klub su nastupili u konkurenciji kadeta Luka Romito Pranjić i Noa Kortnik koji nazalost nisu se uspjeli plasirati u danji tok natjecanja. Svima čestitamo na osvojenim medaljama i sudjelovanju.🥇🥈🥉🏓