Rukomet: Varaždinci još u prvom dijelu rješili pitanje pobjednika

25.02.2018. 10:25; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Varaždinci još u prvom dijelu rješili pitanje pobjednika
Filipović

Nakon Dubrave, iz Poreča bodove nose i Varaždinci. Do 3:3 je bio egal, a onda momčad iz “baroknog grada” odlazi najprije na 3:5, pa 5:8 da bi u 26. dojučerašnji igrač Buzeta, Dario Černeka zabio za 6:11.

Povratka više nije bilo jer su gosti igrali vrlo disciplinirano u obrani, a u napadu im je još bolje proradila osovina Glavaš-Marić. Na kraju je završeno s pet razlike za goste.

Najviše golova iz igre za Porečane postigao je Ivan Filipović, njih četiri, dok je goste predvodio Filip Glavaš sa šest zgoditaka. Gostujući vratar Špikić obranio je osam lopti, a domaći Car samo četiri.

POREČ – SD Veli Jože

PREMIJER HMRL – 15. KOLO – Suci: Bernobić i Kalčić (oba Rijeka)

POREČ – VARAŽDIN 1930 18:23 (8:14)

POREČ: Mataija 1, Medved, Thoss, Štifanić, Miličević, Perić 3, Car (4), Mofardin, Petrov, Pribetić 2, Popović (2), Žagar, Filipović 4, Ventin, Rađaković 6 (5), Gavranović 2

VARAŽDIN 1930: Špikić (8), Špruk 3, Zobec, Novak 1, Černeka 1, Glavaš 6 (2), Meštrić, Vidaček 3, Črnila, Marić 3, Stojanović 1, Levak 3, Jurišić, Vrdoljak 2

Isključenja: Poreč 4 minuta (Pribetić 2, Gavranović 2), Varaždin 1930 6 minuta (Novak 2, Vidaček 2, Marić 2)