Rukomet: RK Poreč-RK Spačva 28:26 (17:14)

09.10.2016. 13:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: RK Poreč-RK Spačva 28:26 (17:14)
2016-10-09_12h59_47

Rutinski, može se reći i sa „pola gasa“, slavili su danas rukometaši Poreča nad vinkovačkom Spačvom. Gosti su se „držali“ malo više od desetak minuta.

„Napeto“ je bilo do 13. minute kada Tot pogađa za 9:6, a ta se prednost od tri gola zadržala do predaha. U nastavku gosti nisu niti jednom zaprijetili, a iako su više puta bili na dva pogotka „manjka“, dalje od toga nisu uspjeli.

Kod domaćina najbolji je bio vratar Moreno Car sa 16 obrana (38%), a u polju Filip Perić kojemu je za šest pogodaka trebalo osam udaraca, dok su kombinirano Medić i Tot za 14 pogodaka potrošili čak 27 lopti. Kod gostiju najkorisniji Krešo Tomas sa učinkom 4/4.