Rukomet: Porečani projurili kroz Turopolje, Thoss najefikasniji

23.09.2018. 21:26; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Porečani projurili kroz Turopolje, Thoss najefikasniji
11996912_877429875626159_8822032091120680136_n

Teško je ovaj rezultat nazvati iznenađenjem jer momčad Gorice zaista izgleda kao sastav koji će se žestoko boriti za ostanak u Premijer HMRL, ali bez obzira na to, bodovi na gostovanju dvostruko su vrijedni.

Pogotovo Porečane treba veseliti način na koji su stigli do slavlja. Od prve minute ušli su u vodstvo i do samog kraja susreta bili su dominantni – jednostavno, njihova pobjeda ni jednog trenutka nije dolazila u pitanje.

Kod domaćina, Tomislav Barišić i Hrvoje Ceković postigli su po šest golova, a u redovima Porečana najefikasniji je bio Tim Thoss sa sedam pogodaka, dok je pet nadodao Matej Medved.

VELIKA GORICA – Gradska – PREMIJER HMRL – 1. KOLO

GORICA – POREČ 19:26 (8:12)

GORICA: Totić, Ceković 6 (5), Borić, Marjanović 2, Krstanović, Rogan, Nedić 3, Zrinušić, Šalić, Dijanić, Goričanec 1, Lončar, Goršeta, Spahić 1, Barišić 6

POREČ: Karić, Ventin 1, Mataija 1, Medved 5, Thoss 7 (4), Muratović, Ševo, Petrović, Sakić, Popović, Žagar 4, Filipović 4, Mišić, Pribetić 4, Štifanić

Isključenja: Gorica 8 minuta (Ceković 2, Nedić 2, Rogan 2, Goričanec 2) Poreč 6 minuta (Ventin 2, Žagar 2, Pribetić 2)