Rukomet: Poreč – Nexe 17:28

20.05.2018. 13:18; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Poreč – Nexe 17:28
10365910_828759020480220_3765728301164242746_n

Rukometaši Poreča već neko vrijeme igraju bez pritiska, jer su samim ulaskom u Ligu za prvaka Premijer HMRL ostvarili svoj ovosezonski cilj. Danas je od njih bila bolja momčad NEXE-a, s čak 11 golova razlike.

Parirali su domaći 30 minuta, a početkom nastavka gosti rade seriju od četiri pogotka pa kad je semafor pokazao 9:15, bilo je jasno da iznenađenja neće biti. Porečane je sa sedam pogodaka predvodio Matija Rađaković, dok je kod gostiju najraspoloženiji bio Patrik Leban s jednim manje.

Elvis Uravić, istrasport.eu

POREČ – SD Veli Jože – PREMIJER HMRL – 8.KOLO

POREČ – NEXE 17:28 (9:11)

POREČ: Mataija 3, Medved, Thoss, Štifanić, Miličević, Perić 4, Car, Mofardin, Popović, Petrov, Žagar, Rađaković 7 (2), Gavranović, Pribetić 3

NEXE: Lelić, Šipić 4, Gadža 2 (1), Leban 6, Eter 1, Zrnić 4, Mrdenović, Barišić Jaman 5, Baričević 2, Buvinić 1, Greganić, Jurić Grgić, Lavric, Tomić 2, Pilipović, Brumen 1

Isključenja: Poreč 2 minute (Petrov 2) NEXE 6 minuta (Šipić 2, Mrdenović 2, Tomić 2)