Rukomet: Poreč – Umag 30:28

15.08.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Poreč – Umag 30:28

Prijateljsku utakmicu između Poreča i Umaga otvorio je Filip Gavranović pogotkom nakon 20 sekundi igre, što je inače premijerni pogodak u novigradskoj dvorani.

Nakon nekoliko promašaja Matošević je poravnao na 1:1 da bi pet minuta poslije rezultat bio 4:1 za Porečane koji su do same završnice imali tu prednost, ali su u posljednjim minutama prvog dijela Umažani došli do izjednačenja.

Nastavak su bolje otvorili Umažani koji su imali dva zgoditka prednosti sve do 52. minute kada je uslijedilo poravnanje – 24:24. U smiraju susreta Porečani su bili precizniji i na kraju slavili u ovom prijateljskom ogledu.

Dvorana u Novigradu. Gledatelja: 250. Suci: Vladimir Grubor (Poreč), Adi Žepčan (Umag).

POREČ: Sladoljev, Tomaić, Čorić, Šimičić, Grujičić 2, Gudić 7, Petrić 1, Prelac, Rađaković 2 (1), Žužić 1, Thoss, Galijot, Brajković 5, Abramović 4, Dishpalli, Gavranović 8.

UMAG: Srebrnić, Srpak 3, Ćosić 7, Osmančević, Matošević 7, Bizar 3, Jerec, Senčić, Stapar 4 (2), Ravnić 4, Lender, Mitrović.

Sedmerci: Poreč 3 (1), Umag 2 (2). Isključenja: Poreč 6, Umag 2 minute.