Rukomet: Poreč – Saudijska Arabija 35:39 (11:11).

29.01.2006. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Poreč – Saudijska Arabija 35:39 (11:11).

U prilog tome svjedoči i činjenica da je već u prvom poluvremenu Ilić na parketu izmijenio svih 14 raspoloživih igrača, isprobavajući ih na raznim napadačkim i obrambenim pozicijama. Vodili su Porečani prvih 20-ak minuta utakmice najviše s tri gola, a Saudijska Arabija vodstvo je preuzela u završnih 10-ak minuta prvog poluvremena kada kod domaćina na parketu nisu bili pojedini nositelji igre, Popov, Matošević ili vratar Uvodić.

Dvorana SRC Veli Jože. Gledatelja 200. Suci: Tilen Tomšič (Poreč), Dragutin Modesto (Kanfanar).

POREČ: Uvodić, Milinković, Šimunović, Borotić 2, Špehar 5, Mataija 4 (1), Popov 8, Matošević 4, Beaković, Kovač 3, Turković 1 (2), Gorenac, Laković 4, Šporčić 4.

SAUDRIJSKA ARABIJA: Manff, Hefham, Mohamed, Bandar 12 (4), Fajsal 6, Muslim 3, Hassan, Fathi 1, Ali Fajhati 7 (2), Qusai 3, Nabil 1, Maytham, Turki, Mohamed Zaer 2, Riyad 3 (1), Osamah 1, Mustafa.

Sedmerci: Poreč 3 (2), Saudijska Arabija 8 (7). Isključenja: Poreč 8 minuta.