Rukomet: Međimurje – Poreč 31:37

25.02.2012. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Međimurje – Poreč 31:37

Rukometaši Poreča ostvarili su ono što su ove sezone na gostovanju u Čakovcu ostvarili svi dosadašnji gosti izuzev Karlovaca. Uspješno su odradili zadaću i bez većih poteškoća uknjižili bodove protiv fenjeraša.

Čakovčani su otpor uspijevali pružati desetak minuta igre, do rezultata 7:7, no onda su gosti odlučili zaključiti priču te su u završnih pet-šest minuta prvog poluvremena serijom 8:1 na odmor otišli s plus devet (21:12).

Na samom otvaranju drugog dijela Tim Thoss je golom podigao prednost Poreča i na najviših plus deset.

Utakmcia 19. kola: Međimurje – Poreč 31:37 (12:21). Dvorana Graditeljske škole. Suci: Bernobić i Kalčić (oba Rijeka).

MEĐIMURJE: Matučec (5+0), Kovačević, Horvatić 4, Mišević 2, Škrobar, Krajner 5, Petek 10 (5), Budiša, Zadravec 4, Novak, Pusić, Sklepić, Kovačić 3, Marčec, Barić 3, Hajdarović.

POREČ: Sladoljev (18+0), Tomaić, Krajinović, Čužić 5 (3), Deak, Vujić 4, Prelac, Čorić 2, Laković 1 (1), Gavranović 5, Gudić 7, Topić, Rađaković 4, Thoss 5, Gruičić 1, Miličević 3.

Sedmerci: Međimurje 4 (3), Poreč 4 (4). Isključenja: Međimurje 10, Poreč 16 minuta. Treće isključenje: Gavranović (30´).