Ritmička gimnastika: Zlatna traka Carle Roberte Jugovac

31.03.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Ritmička gimnastika: Zlatna traka Carle Roberte Jugovac

Vježbačice Kluba ritmičko-sportske gimnastike "Poreč" ostvarile su nekoliko zapaženih rezultata u Zagrebu na Turniru prijateljstva koji je, u konkurenciji ritmičarki iz Rusije, Slovenije, Bilj, Srbije, Slovenije, Austrije, Češke i Hrvatske, priredio domaći klub "Leda".
U natjecanju A-programa seniorka porečkog kluba Carla Roberta Jugovac je zauzela ukupno peto mjesto, dok je u vježbama po rekvizitima osvojila zlatnu medalju u vježbi s trakom i četvrto mjesto u vježbi s obručem.
Od juniorki Ana Vukoja je zauzela osmo mjesto, dok je Anja Ostojić nastupila izvan konkurencije. U natjecanju Bprograma mlađa kadetkinja Karla Vukoja je osvojila drugo mjesto, a isti uspjeh ostvarila je u konkurenciji juniorki Barbara Milošević, dok je juniorka Vanessa Delač nastupila izvan konkurencije. Porečke ritmičarke u travnju očekuje bogat prograrn nastupa na turnirima u Češkoj, BiH i Sloveniji.